Усі зрадниики до останнього будуть покарані.

Державне бюро розслідувань заочно повідомило про підозру двом суддям із Донеччини, які ще у 2014 році очолили суди окупаційної «влади». Вони брали активну участь у створенні та функціонуванні фейкових судових органів псевдореспубліки. На данний момент вони являються псевдоголовами «Тельманівського та Новоазовського райсудів». Обоє по теперішній час виносять юридично нікчемні вироки відносно громадян України та коментують свої “рішення” на брифінгах та пресконференціях для пропагандистських телеканалів, чим створюють хибне уявлення про легітимність встановленого окупаційного режиму. За вибір сторони окупанта їм «світить» до 15 років ув’язнання. Усі зрадниики до останнього будуть покарані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *