Дома Аттіла Адальбертович/DrDoma Attila
Дома Аттіла Адальбертович, 07.07.1971р.н, проживає за адресою м.Берегово, вул Легоцького 5.
За інсайдерською інформацією відповідних органів отримано дані стосовно паспорту громадянина Угорщини серії ( BG 5358607), який використовує Дома Аттіла для перетину державного кордону України. Використовує акаунт в соціальній мережі «Facebook» DrDoma Attila.


Колишній викладач Берегівського медичного коледжу, колишній лікар Берегівської ЦРЛ. Зараз працює на території Угорщини в місті Mátészalka. Після переїзду до Угорщини почав активно просувати антиукраїнські меседжі в «Facebook» .
Вказаний громадянин є проугорським провокатором. Постійно поширює пости маніпулятивного характеру, висміює, критикує державну владу України, тим самим нагнітає ситуацію, що приводить до ескалації у регіональних фейсбук-групах. Коментарі і дописи DrDoma Attila мають на меті посіяти сумнів у приналежності Закарпаття до складу України, а також підривають довіру до державної влади в Україні.
Оскільки Дома Аттіла має подвійне громадянство і є військовозобов’язаним, з початку війни на територію України не в’їжджав. Старанно ухиляється від мобілізації. І активно захищає інтереси «другої батьківщини» у соцмережі «Фейсбук».


Ось скріни із його провокативних меседжів:




Поширив публікацію нібито від українського патріота, який з погрозами звернувся до угорської громади Закарпаття тим самим розпалює міжнаціональну ворожнечу в коментарях.





Команда Інформаційного опору проаналізувала величезний сегмент дописів у регіональних фейсбук-групах та виявила багато акаунтів, які просувають небезпечні і маніпулятивні коментарі та дописи, які створюють соціальну напругу, розпалюють міжнаціональну ворожнечу та загрожують державі Україні.
Свідомі чи несвідомі ці дії? Чи розуміють коментатори і користувачі соцмережі Фейсбук свої дії? Варто вияснити. Тому команда Інформаційного опору, звертається до правоохоронних органів з проханням розглядати дану національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Кожна людина на планеті має право мати свою думку і має право її висказати.по моєму це є основа демократії,до якої ми прямуємо…