Луганські партизани “обламали” окупантам доставку боєприпасів
Луганські партизани “обламали” окупантам доставку боєприпасів на фронт. Цієї ночі “добрі люди” знищили “шафку” управління залізницею, біля окупованого Сватового, яка керує світлофорами, переїздами, також від неї залежить і саме живлення залізниці. Раніше орки використовували Луганську залізницю для підвезення боєприпасів на фронт, тепер окупантам значно складніше буде доставляти військове підкріплення. Склади злітають у повітря, залізниця тепер у сплячому режимі… не щастить окупантам.
