Яничари 21 століття

У зв’язку з тим, що діти на ТИМЧАСОВО окупованих територіях зовсім не розмовляють на «узком язикє», загарбники вигадали підступний план їх русифікації. Суть полягає в тому, щоб викладати українським дітям російську освітню програму, але на українській мові. Дітям в голову будуть вбивати всю ту російську альтернативну історію і пропаганду. А там нема жодної згадки про Україну і українців. До того ж, українська мова в школах буде лише в якості «факультативного предмета», яких можна обрати «по бажанню»- це робиться для культурного та ідеологічного «перековування» україномовних і українодумаючих дітей, особливо, свідомих стосовно ситуації в країні, підлітків. І це все в перемішку з вивчення «узкого язика», розповідями про «одіннарот», «мишебратья» і «неповноцінність» українців порівняно з «вєлікаросамі». Так і відбувається «одибілювання» населення. Виховують дітей ворогами своєї держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *