Росіянців змалечку привчають до «правильного» життя
Наприклад, в деяких школах ерефії дітей з-за парт пересадили за надгробки, присвячені успішно демілітаризованим в Україні оркам. Ця акція в них носить назву «патріотічєскоє воспітаніє». Тепер класична схема з давнього радянського кіно: «украл-випіл-в тюрму – рАмантіка!» звучить по-новому: «народився-спився-підписав контракт-здох за путіна = хАроший руський». Хоча і варіант з тюрмою геть не виключає, головне – кінцівка передбачувана: не жили, не варто й починати. Загалом що тут сказати? Не країна, а зомбіленд.
