Кадиров публічно звинуватив генетальний штаб росієї у втраті Лиману
Своє невдоволення дон висказав на рахунок генерал-полковника лапіна, який відповідав за цей напрямок. Цитата дона: “обидно не то, что Лапин бездарь. А то, что его покрывают наверху руководители в Генштабе. Будь моя воля, я бы разжаловал Лапина до рядового, лишил бы наград и с автоматом в руках отправил бы на передовую смывать кровью свой позор”. А вам не здається, що дон розраховує на щось більше ніж придворний пес путіна? А чом би ні. Після таких пєрєгрупувань путін може прийняти відповідне рішення. Ще трохи і чеченці закомандують російськими військовими у спецоперації. Отака вона кар’єра росєйського воїна, ще вчора ти бухав із побратимами та танцював калінку-малінку, а сьогодні вже маєш вчити лезгинку
