Першим розпорядженням нової влади у Сватово оголосили про «самоевакуацію в 72 часа»
Тільки нещодавно рашисти святкували приєднання нових вкрадених суб’єктів території, а вже сьогодні першим розпорядженням нової влади у Сватово оголосили про «самоевакуацію в 72 часа». Як це мило, чи не правда? Могли ж навіть не повідомити своїм поплічникам, як це було в Куп’янську чи Ізюмі. А про те, щоб ще й організувати вивоз, то це взагалі нонсенс, все самі. ЗСУ просувається вперед й всі ті зрадники, хто нещодавно кричав, що «ми тут назажди» обов’язково понесуть відповідальність за всі свої злочини.
