Хотілось влади

Херсонський колаборант стремоусов скаржиться, що більшість голів ОТГ, педагогів та медичних працівників відмовляються співпрацювати з окупаційною «владою» та чекають на звільнення Херсонщини. Зрадник пригрозив людям покаранням у разі подальшої відмови працювати на расєю. Бідолаха, хотілось влади, але не виходить… Наблизимо перемогу, щоб притягнути до відповідальності усіх злочинців. Допомагай ЗСУ, повідомляй про пересування ворога, скупчення живої сили, шляхи пересування та іншу важливу інформацію про окупантів у додатку ДІЯ чатбот єВорог або у Telegram @stop_russian_war_bot.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *