Черговий зрадник – мер Святогірська

Черговий зрадник, мер Святогірська, Володимир Бандура перейшов на бік “ДНР”. Так званий голова “ДНР” Денис Пушилін провів зустріч із Володимиром Бандурою, під час якої призначив його “головою адміністрації”. Також зазначається, що ГБР завела проти Бандури справу після того, як він зняв відео, де звинувачував ЗСУ у підпалі скиту Святогірської лаври, виправдовував злочини російських окупантів, і говорив про “нацистів”, які вбивають чеченців. Зрадники – це не менша українська біда ніж рашисти, тому вони всі будуть покарані! Боремося з ворогом, у разі наявної інформації щодо скоєння злочинів рф проти України повідомляйте за формою на сайт: bit.ly/3rUCKr0, або в додатку ДІЯ. Донеччина – це Україна! Будемо єдині в опорі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *