Один з десяти

Зрозуміло, що загарбники в російській армії бояться загинути і тому масово відмовляються воювати. «У бій пішли з усього батальйону тридцять людей…» – про це говорить нова телефонна розмова окупантів, яку перехопило СБУ. Тільки один з десяти «вєлікіх воїнів» готовий воювати за ідеї бункерного діда. Це і зрозуміло, бо на війну раша відправляє «пушечне м’ясо», яке тільки й можуть заманювати грошима. Хочете зберегти життя, дзвоніть: 2402.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *