Як окупантам без покарання, втекти з війни

У окупантів все більше їх війна зводиться до одного – як не стати пушечним м’ясом. В СБУ повідомляють про те, що окупанти знайшли новий метод, як без покарання, втекти з війни, адже прострілювати ноги один одному вже не модно. За їхньою інформацією орки пишуть рапорт за сімейними обставинами і при прибутті в росію відразу пишуть рапорт про звільнення. Рашисти розуміють, що гинути за ідеї бункерного діда ідея так собі і намагаються втекти, щоб зберегти власне життя. Їхній і спосіб теж добрий, але є ще й інший варіант просто здатися в полон за номером 2402.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *