80 км від Москви вибухнув склад з боєприпасами

80 км від Москви вибухнув склад з боєприпасами. Цього тижня в селі Брастово у Володимирській області загорівся склад. На ньому зберігали ракети, боєприпаси та вибухові матеріали головного ракетно-артилерійського управління міністерства оборони Росії. Окупанти втратили понад 400 протитанкових ракетних комплексів 9М113 “Конкурс”. Під Алчевськом також лунали вибухи на складі з боєприпасами, який розташували посеред житлового району. Медики не змогли знайти місця у лікарнях для поранених цивільних, оскільки все зайнято військовими, які воюють проти України. Повідомляйте ЗСУ про пересування ворога та його військової техніки за посиланням : https://t.me/stop_russian_war_bot

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *