У Старобільську посилилися репресії проти місцевого населення
Після останніх «перегрупувань» рашисти в паніці просто тичуть пальцем в небо і хапають будь-кого, навіть якщо людина ніколи ніде не висловлювала проукраїнські погляди, а просто через певні родинні проблеми не змогла залишити місто. На жаль цьому сприяють певні зрадники, що допомагають окупантам творити злочини. У Боровій, яка нещодавно була звільнена, в зрадників раптом почали горіти будинки, можливо через самозаймання. Кожний колаборант, який здавав людей, обов’язково відповість за свої злочинні дії!
