Колектори в погонах

Вже не секрет, що завдяки оголошеній путлєром могілізації найприбутковішою, найпопулярнішою та водночас найнебезпечнішою роботою на роїсі стала робота воєнкома. При цьому небезпека очільників могілізаційних пунктів чекає не тільки в особі самих ЧМОбіків, не дуже задоволених перспективою полягти у родючий український чорнозем, а й безпосередньо від верховного говнокомандувача, адже списати всі провальні наслідки власних хворих фантазій про підвищення (д-)ефективності свого озброєного збіговиська під кодовою назвою «друга армія світу» найлегше саме на воєнкомів: не так збирали, не так відбирали, не забезпечили, не відловили… Отже колектори в погонах намагаються забезпечити і собі «компенсацію» на випадок призначення цапом-відбувайлом та виставляють ЧМОбікам прайс на «відмазатись» зі стартовою ціною у 5 тис. санкційних постійно падаючих у офіційному курсі долярів. Хоча і «соломка» їм не надто допомагає, бо вдячні призовники тренують на них свої навички зі стрільби і доволі вдало, відстрілюючі ці сидячі мішені, як скажених псів. Тяжка доля росіянського воєнкома…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *