Стань на захист Донеччини!
За даними ГШ ЗСУ українські військові минулої доби на донецькому напрямку відбили 14 атак рашистів. Було знищено чотири танки, дві артилерійські системи, одинадцять бойових броньованих машин, три одиниці автомобільної техніки та склад із боєприпасами противника. Підрозділи протиповітряної оборони збили чотири безпілотні літальні апарати типу “Орлан-10”. Доненчани не дайте знищити себе та все що для вас цінне, допомагай нашим військовим повідомляючи про розміщення ворожих сил та техніки, а також приєднуйся до спротиву, щоб завадити виконати план «руського миру». У разі наявної інформації щодо скоєння злочинів рф проти України повідомляйте на сайт: bit.ly/3rUCKr0, або в додатку ДІЯ.
