«Солнцепек»

Окупанти завдали удару по селищу Врубівка Луганської області з вогнеметної системи «Солнцепек», після чого обстріляли реактивними снарядами, ймовірно, з фосфором. Чудове селище просто зрівняли з землею. Для них це буденність застосовувати свою звичну тактику спалювання всього живого на шляху. Ну що можна про них сказати дійсно просто орки. Повідомляйте про злодіяння росіян: https://warcrimes.gov.ua/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *