Ще одного сепаратиста із Закарпаття засудили

Ще одного сепаратиста із Закарпаття засудили.

Жителя Перечинщини, самопроголошеного міністра оборони фейкового утворення «Республіка Підкарпатська Русь» засудили до 6 років тюрми.

У 2014 році він виїхав до росії і розпочав активно агітувати за прийняття рішень, що несуть загрозу конституційному ладу і територіальній цілісності нашої країни.
Від імені командування «русинской народной армии», чоловік публічно звертався до мешканців Закарпаття із закликом до силового захоплення влади на Закарпатті та створення нового незаконного державного утворення «Республіка Підкарпатська Русь». У 2016 році чоловік публічно спалив Державний Прапор України, тим самим демонструючи явну неповагу до України.

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав зловмисника винним у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 1 ст. 338 (наруга над державними символами) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років із конфіскацією майна.

Судовий розгляд здійснювали за відсутності обвинуваченого. Із 2014 року закарпатець переховується в Росії. До цього чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за злочин проти основ національної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *