ЗСУ запрошує ворога у пекло
За даними ГШ ЗСУ – в Маріуполі загроза спалахів дизентерії, чуми та інших інфекційних хвороб. Через масові вбивства рашистами, створено безліч братських могил. До цих спалахів може привести не тільки потепління, а й проблеми з непрацюючою каналізацією та відсутність збору і вивозу сміття. Навіть, вода яку поставляють орки в місто не є питною. При цьому рашисти далі намагаються захопити донецькі землі як інфекція. Щоб не дозволити окупантам це зробити – долучаємося до спротиву. Ігноруємо усі масові дійства на окупованих територіях, а у разі наявності інформації про злочини рф проти України повідомляємо за формою на сайті: bit.ly/3rUCKr0, або в додатку ДІЯ.
