Окупанти разом з колаборантами створили гаZету
У смт Чернігівці Запорізької області окупанти разом з колаборантами створили гаZету для місцевих жителів. Точніше, це не газета, а мізкопромивач. Бо єдине, що у цій, гаzеті під назвою “Утренняя звезда”, надруковано це – брехня, маніпуляції та ворожа пропаганда. У Чернігівці вже зараз російські військові збирають дітей та підлітків, які у соцмережах підтримували ЗСУ. З ними проводять «профілактичні» бесіди суть яких промити мозок дітям. Проте українські партизани та наші воїни будуть далі чинити опір, адже це одна з запорук нашої перемоги, про що свідчать неодноразові жертви окупантів та колаборантів! Наші партизани – наша сила, така ж, як і вся наша армія, і вся наша нація, яка дасть відсіч окупанту!
