Боремося з ворогом на Луганщині

На Луганщині українські військові знищили більше десяти кадировців із загону «Ахмат», і ще близько 50 було поранено. Захисники України, стійко стоять та захищають свою землю, а луганчани їм в цьому допомагають, повідомляють про скупчення техніки та особового складу та приєднуються до наших захисників, щоб захистити себе та свою землю. Луганчани не падають духом, тому що вірять що скоро все закінчиться. Боремося з ворогом, у разі наявної інформації щодо скоєння злочинів рф проти України повідомляйте за формою на сайт: bit.ly/3rUCKr0, або в додатку ДІЯ. Луганщина – це Україна! Будемо єдині в опорі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *