Зрадникам- боятися
Вчора вночі у ТИМЧАСОВО окупованому Мелітополі сили спротиву пошкодили штаб(кодло) «єдінай расіі». Це вже третя підряд пекельна ніч в Мелітополі для окупантів та зрадників. Зараз вже є конкретні заяви, про оголошення полювання на усіх причетних до «рєхфєрєндума». Сили спротиву та партизани робили, роблять і робитимуть усе, щоб зірвати( і взірвати) усі плани загарбників. Їм це так просто не мине.
