Взято на хрестик

Стремоусову підвезли свіжої дурі, він її нюхнув та почав з новими силами хрюкати про “референдум”. Серйозно?! Ця продажна наволоч всерйоз вірить, що ті самі люди, які його пикою “прикрашають” херсонські сквери та парки, розвішуючи промовисті листівки, підуть ставити хрестики у фейкових бюлетенях?! Та вони скоріше на ньому хрестик поставлять!

Саботуйте Будь-які масові збіговиська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *