Вони перейшли на бік окупантів
Двоє співробітників поліції в Маріуполі перейшли на бік окупантів. За інформацією української прокуратури, 37-річний старший інспектор чергової частини та 39-річний помічник чергового відділу поліції №4 Маріупольського РУП перейшли на бік окупантів. Обвинувачені публічно заявили на YouTube-каналі фейкового «міністерства внутрішніх справ ДНР» про те, що вони добровільно обійняли посади в «Мангушському РВВС МВС ДНР». Донеччани не піддавайтесь на провокації та не співпрацюйте з цими нелюдами! Також якщо ви побачите або запідозрите когось в зраді повідомляйте українським захисникам. Боремося з ворогом, у разі наявної інформації щодо скоєння злочинів рф проти України повідомляйте за формою на сайт: bit.ly/3rUCKr0, або в додатку ДІЯ. Будемо єдині в опорі!
