Віцеспікерка парламенту Угорщини у росЗМІ: Україні треба дозвіл росії, щоб вступити в НАТО

Віцеспікерка парламенту Угорщини Дора Дуро заявила, що вступ України до НАТО без великих безпекових ризиків можливий лише за умови, що такий крок схвалить Росія у форматі угоди.

Про це Дуро, представниця крайньої правої угорської партії “Наша Батьківщина”, заявила в інтерв’ю рос змі, повідомляє “Інформаційний опір”.

Дуро сказала, що “ми не бачимо жодних обставин, які б дозволили нам підтримати розширення НАТО за рахунок України”. 

“Доки кордони України оспорюються і триває збройний конфлікт, навіть власні правила НАТО виключають приєднання Києва до Альянсу”, – заявила вона.

Потім вона висунула умову вступу України до НАТО, якою, за її словами, має бути згода Росії.

Без ризику початку війни вступ України можливий лише в тому випадку, якщо Росія схвалить це у вигляді певної угоди”, – заявила представниця угорського парламенту.

У цьому контексті Дуро також розкритикувала Київ за начебто “утиски” національних меншин. 

“Українське керівництво не бажає гарантувати елементарні права угорцям, румунам, російським та іншим меншинам у країні, намагається обмежити їхні існуючі права, особливо у сфері використання мови. У світлі збільшення військової допомоги Київ ще менше відчуває потребу йти на компроміс і гарантувати адекватні права докорінному угорському населенню Закарпаття” – сказала вона.

Дуро заявила, що українська влада могла б зробити “правильний крок” у цьому напрямку та дати Закарпатській області і іншим регіонам територіальну автономію.

На нашу думку, вона відповідає своєму прізвищу на всі 100%!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *