Усіх освітян та медиків Маріуполя російські окупанти змушують до 1 січня 2023 року отримати російські паспорти, а також здати українські
Цікаво, чи є ще хоч якась країна в світі, яка б примушувала громадян брати їх паспорти. Зазвичай треба чекати право на отримання, а тут така от зневага країни до свого громадянства, що приходиться силоміць роздавати. Але ж звісно, бо цей папірець – клеймо вбивці та злочинця. Справжні патріоти ніколи не зречуться власної Батьківщини, бо Україна – в серці.
