У Мелітополі зрадники запанікували
Колаборанти злякалися контрнаступу ЗСУ, тому швиденько намагаються вийти на зв’язок з українськими спецслужбами і передати дані про окупантів. Зрадники такі вони, скрізь вони зрадники… А ще вони бояться зачистки ФСБ, тому ховаються і чекають звільнення Мелітополя, щоб потім здатися нашому правосуддю. Правильно, краще відсидіти термін у в’язниці в Україні, аніж бути зачищеним ФСБ.
