Традиції залишаються незмінними
Традиції залишаються незмінними.
Вчора ввечері в ТИМЧАСОВО окупованому Мелітополі відбувся вибух у будівлі сервісного центру МВС з подальшим її займанням. Окупанти відкрили там свій псевдоорган з видачі фейкових документів. Варто нагадати, що це вже четвертий день поспіль в Мелітополі чути вибухи, від яких страждають загарбники. Рух опору не дає про себе забути. Він постійно нагадує, що ніякого «рєхфєрєндуму» не буде, а всіх, хто виявить бажання допомагати ru-сні- лежатиме в найближчій канаві. Колабораціонізм- шкідливий для вашого здоров’я.
