Привіт меру-зраднику

На вулицях тимчасово окупованого Рубіжного з’явилися листівки, залишені партизанами. Автори «передали привіт» меру-зраднику Юрію Хортиву, який обіймав посаду мера Рубіжного з 2015 по 2022 рік. До цього він був депутатом Луганської облради. За даними сайту «Миротворець», його син покинув службу в МВС і втік до рашки. Сам Хортів брав участь у блокуванні української техніки у 2014 році. Такі люди не будуть жити спокійно, не втечуть від народного гніву, його обов’язково наздожене кара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *