Полювання на хлопця, який зірвав російський прапор
В Маріуполі рашисти розпочали полювання на хлопця, який зірвав російський прапор. В орків трохи пригоріло після такого вчинку нашого героя-Тимофія. Навіть не трохи, вони масово погрожували та закликали своїх однодумців до помсти, аби провести з хлопцем “уроки” денацифікації, а також “курси” поваги до російських символів. Зараз з Тимофієм все добре, він в безпеці і знаходиться в іншому місті. Ми ж не припиняємо допомагати ЗСУ, повідомляючи про пересування ворожої техніки до спеціального бота: https://t.me/stop_russian_war_bot.
