Підлога під окупантами та зрадниками хитається й вони починають дещо розуміти.
Повідомляють, що “глава” окупаційної “адміністрації” Сватівського району людмила русанова зібралася залишити свою посаду. Але ж просто так піти не дадуть, то зрадниця вирішила лягти «на больничку», а точніше до психлікарні. “Скоріш за все гауляйтерка Сватівщини хоче аби її визнати божевільною, а відтак неосудною”. Але від відповідальності не втекти, та за все доведеться відповідати.
