Орки щоночі штурмують міста, проте не мають успіху
Орки щоночі штурмують міста, проте не мають успіху, зокрема через наших мужніх воїнів. У Донецькій області нацгвардієць із Кривого Рогу зайнявши вигідну позицію, влучив із ручного гранатомета РПГ-7 у вантажний автомобіль з особовим складом окупантів і одним пострілом знищив його. Наші військові захищаючи Донеччину не зменшують темпів. Допомагайте українським захисникам знищувати орків. Війна триває, боремося з ворогом на усіх фронтах, у разі наявної інформації щодо скоєння злочинів рф проти України повідомляйте за формою на сайт: bit.ly/3rUCKr0, або в додатку ДІЯ.
Луганщина – це Україна! Будемо єдині в опорі!
