Окупанти майже готові оголосити свої «казкові» результати
Можна хіба що дивуватися, як це вийшло не 100% за результатами голосування «псевдореферендумів», а всього лиш 98-99. Фактів порушення проведення цього «виявлення народу» просто безліч, починаючи від порушення порядку проведення до банального підрахунку пустих бюлетнів, адже рашистам вже настільки ліньки щось видумувати, що навіть не ламають собі голову над імітацією результатів. Країна-агрессор у всій своїй красі – краде все, починаючи від пралок, закінчуючи територіями незалежної країни. Віримо в ЗСУ, які показали всьому світові, чого вартує «втарая армия мира» та чекаємо гарних новин про звільнення наших земель.
