Новий тиждень запеклої боротьби почався з гарних новин
Новий тиждень запеклої боротьби почався з гарних новин. У вихідні дні, підрозділи зенітно-ракетних військ оперативно – стратегічного угруповання військ Хортиця, сумлінно виконуючи обов’язки, влаштували адську піджарку з гарніром із льотного складу для двох гелікоптерів вогневої підтримки Ка-52. Тож рашаавіація демілітаризована в цілому на 195 гелікоптерів. З яких вже відлітались майже два десятки новітніх бойових гелікоптери Ка-52 “Алігатор”, які вважаються командирською машиною та мають на озброєнні гарматну установку з лазерною системою наведення, протитанковий ракетний комплекс, авіабомби та іншу зброю. Все буде Україна та наша перемога!
