«МИР ТА БЕЗПЕКА» по-Орбанівськи
«МИР ТА БЕЗПЕКА» – саме під таки гаслом розгорталась кампанія В.Орбана. А ще багатими фразами та обіцянками угорському народу, про збереження та підняття економіки Угорщини.
Підвищення заробітної плати, зменшення податків для молодих підприємців, сімейні надбавки, заморозка цін на соціальні продукти… Ці лозунги і війна України з росією стали його (В.Орбана ) козирем в політичній програмі. Лякаючи угорців війною та «рятуючи їх» від уявної небезпеки – Орбан і виграв ці вибори.
Після того, як Віктор Орбан став Премєр-міністром Угорщини, та привів до влади свій новий уряд – вже з перших днів почався хаос!
Те, що обіцяв пан Орбан під час виборчої кампаніі – не можливо втілити в життя!
На це звернули увагу громадяни Угорщини!
Ось, якщо взяти працівників освіти, їм було обіцяно 30% надбавки -тобто 10%+10%+10% . Але в результаті уряд Віктора Орбана не зміг виконати обіцянку і про це повідомив його міністр. Вже на другий день почались мітинги з працівників освіти, почали відкрито закликати про написання заяв про звільнення .. і т.д.
З початком війни України з росією надзвичайний стан КОВІД19 в Угорщині припинив діяти!
Але щоб не виконувати свої передвиборчі обіцянки – прем`єр В.Орбан дістав джокер з рукава, використавги війну в Україні на свою користь!
Орбанівська партія ФІДЕС має більшість у парламенті. Новообрана Президентка Каталін Новак також партійна соратниця Орбана.
Разом із Новак, змінивши деякі закони Угорщини, Орбан запровадив НАДЗВИЧАЙНИЙ ВОЄННИЙ СТАН, у ЗВЯ‘ЯЗКУ З ВІЙНОЮ ТА ГУМАНІТАРНОЮ ПРОБЛЕМОЮ В СУСІДНІЙ ДЕРЖАВІ УКРАЇНІ!
І стало все, як у його Старшого брата – Путлера!
Заборона мітингів, заборона медикам та деяким іншим групам держпрацівників самостійного звільнення з роботи, зміни в податковому кодекс та інше. А саме те що вигідно для В.Орбана та його прихильників! Може їх зараз і більше сотні, але ручних не більше двадцяти.
В.Орбан і далі цинічно використовує нашу біль, нашу війнуна свою користь, водячи за ніс угорців.
Коментуючи війну в Україні, як карму “українським нацистам”, угорці ще не зрозуміли, що їх лідер ошукав їх самих!
“Bejke es bisztónsàg” «МИР ТА БЕЗПЕКА» по-Орбанівськи!!!
