Мобілізованих без жодної підготовки кидають на забій в Україну

У країні-агресорці рф з’являється дедалі більше доказів того, що мобілізованих без жодної підготовки кидають на забій в Україну. Таким чином, командування окупаційної армії намагається компенсувати величезні втрати особового складу. Більше того, гарматне м’ясо навіть не проходить медичної комісії у військкоматах, правильно, навіщо витрачати час, адже перекривати втрати потрібно вже зараз. Але це не допоможе, ЗСУ вже чекає на новеньких та допоможе в могилізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *