«Мобілізація» в так званому «ЛНР» продовжується

«Мобілізація» в так званому «ЛНР» продовжується. Бойовикам байдуже, які там чоловіки, хворі чи інваліди. Новий етап примусової «мобілізації» пов’язаний із формуванням чергової партії «гарматного м’яса» для активізації бойових дій. Також, під хвилю потрапили робочі з підприємств. При цьому, градус протестів в ОРДЛО тільки загострюється. Дружини та матері влаштовують мітинги, пишуть колективні листи, але силові структури бойовиків усі ці зусилля придушують арештами та погрозами. На жаль, розуміння до деяких приходить тільки через смерть своїх близьких. Ми на правильному шляху, ворог уже морально вбитий. Потрібно і надалі підтримувати наших українських захисників, бо тільки разом досягнемо бажаної перемоги. Боремося з рашистами, у разі наявної інформації щодо скоєння злочинів рф проти України повідомляйте за формою на сайт: bit.ly/3rUCKr0, або в додатку ДІЯ. Будемо єдині в опорі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *