“Гідні нащадки” “дєдов”, що “воєвалі”…
18 серпня 1941 радянські війська підірвали Дніпровську ГЕС, для недопущення прориву Вермахту. Через 82 роки, 6 червня 2023-го, їхні онуки “можем повторіть” зробили те саме але трохи південніше по Дніпру – на Каховській ГЕС… Країна терорист-росія підірвала греблю Каховського водосховища на півдні України, щоб завадити українському контрнаступу. Знесення дамби в Новій Каховці є військовим злочином відповідно до Женевської конвенції, але росія систематично порушує Женевську конвенцію під час своєї війни в Україні.

Палац Культури у Новій Каховці
Тому вся надія на Сили оборони і західних партнерів, які допоможуть якнайшвидше звільнити нашу країну від рашистів. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
