Деякі з поліцейських-колаборантів не виходять на роботу, бо бояться бути вбитими

В окупованому Мелітополі серед загарбників панують панічні настрої. Причина – успішний контрнаступ ЗСУ. Деякі з цих поліцейських вже не виходять на роботу, бо бояться. Вони ховаються та чекають наступу ЗСУ. Сподіваються, що відсидять у в’язниці, але залишаться живими. Але їхні плани не сходяться з планами захисників України. На всіх продажників одна кара – смерть!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *