Цілі орківської “спецоперації” чим дальше тим ще більше стають незрозумілими

Якщо ще на початку вони шукали Бандеру та “асвабаждалі руськоговорящіх”, руйнуючи будинки мирних жителів та вбиваючи усіх, хто потрапляв їм на очі. То зараз кацапури взялися за викрадення дітей з тимчасово окупованого Маріуполя та Донецької області. Дітей планують розселяти по кутках вєлікої расєї в пєчальних родинах. Якими виростуть ці нещасні діти в родинах вбивць, ґвалтівників та пияк не складно здогадатися. Рашисти на окупованих територіях зробили все щоб мирним жителям жити стало неможливо і тепер почали їх “спасати”, а дітей перетворюють у “дітей-мауглі”. За всі ці злочини орки відповідатимуть в Гаазі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *