Чорнобаївка збирає чергові жнива.
Оперативне командування «Південь» повідомило про знищення нашими Воїнами штабу 22-го корпусу берегових військ чорноморського флоту ерефії. Далеченько від берегів моря закинуло берегові війська. Чи може вони просто береги попутали?… Побачите десь таких заблукалих – повідомте про «знахідку» сюди https://t.me/stop_russian_war_bot, а там вже наші хлопці розберуться, що з ними робити.
