Бавовна знову завітала до росіян

Вранці 17 липня, окупаційна влада Криму заявила про “надзвичайну подію” на Кримському мосту, через що рух по ньому було зупинено.

Росіяни не перестають говорити про так звані “червоні лінії”, звинувачуючи Кремль у спробі приховати справжні причини та наслідки вибуху. Вони влаштували істерику на пропагандистських телеграм каналах обурившись тим, що їхня влада постійно приховує масштаби руйнувань та називає все це “надзвичайною подією”.

За даними партизанів руху “Атеш”, російські військові продовжують перекидати в Україну підкріплення та провізію для своїх підрозділів на фронті. Їх вони переміщають через Кримський міст, маскуючи їх під виглядом цивільних вантажів.

Можливо незаконне будівництво мосту здійснювалося з порушеннями? Або по ньому поцілив російських шахед, який під час запуску по українських містах вибрав собі правильну ціль? Як думаєте?

Слава Україні !!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Фото та відеоматеріали взяті з російських телеграм каналів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *