Була пропаганда – і вже немає

Із вчорашнього дня у Донецьку та окупованій частині області не працює пропагандистське російське телебачення. Зомбоящик не працює через пошкодження обстрілом самих окупантів, які звинуватили в цьому ЗСУ. РФ намагається максимально поширювати свою пропаганду на телебаченні, з цією метою вони навіть завозять на окуповані території до зруйнованих міст телевізори на колесах і наша задача – бути пильними та не вестись на їх брехливі слова та обіцянки, і повідомляти про воєнні злочини рашистів через сайт https://bit.ly/3vXxqUO або у додатку ДІЯ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *