Бомба влучила в склад з гумдопомогою
Вчора окупанти обстріляли один з населених пунктів Луганщини. Одна бомба влучила в склад з гумдопомогою. Вибух був досить потужним, дивом нікого не задів. Тепер місто з населенням в 15 тис. має лише якісь залишки їжі. Це так «асвабадітелі» показують всі красоти «русского мира»? Дані дії є повним порушенням всіх прав, хоча їм ці права до одного місця. Про подібну злочинну діяльність проти мирного населення повідомляйте за посиланням https://warcrimes.gov.ua.
