Армія вбивць зазнає поразки від ЗСУ

Бункерний імпотент путлер виє від злоби, що його армія вбивць зазнає поразки від ЗСУ на полі бою. Рашиські війська не здатні зупинити успішний контрнаступ Сил оборони на Херсонському та Харківському напрямках, тому намагаються залякати та посіяти паніку серед населення України. Саме у зв’язку з цим ворог вже другий день поспіль продовжує кровавий терор мирних жителів по всій території нашої держави. Але своїми обстрілами вони викликають не страх, а безмежну лють та презирство. Вони можуть залякувати тільки слухняне тупоголове рАzzійське стадо, а вільних та незламних УКРАЇНЦІВ їм ніколи не підкорити. Державу-терориста не врятують ніякі ракети, бо це тільки збільшує нашу жагу до ПЕРЕМОГИ й помсти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *