Активісту руху “Жовта стрічка” продовжують розклеювати листівки в тимчасово окупованому Бердянську та Мелітополі

В листівках інформують міське населення про фейковість руСореферендуму, а окупантам нагадують, що замість референдуму буде Гаага. Україна – це останнє, що окупанти побачать у своєму житті. Ми вистоїмо і перемога буде за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *