Активісту руху “Жовта стрічка” продовжують розклеювати листівки в тимчасово окупованому Бердянську та Мелітополі
В листівках інформують міське населення про фейковість руСореферендуму, а окупантам нагадують, що замість референдуму буде Гаага. Україна – це останнє, що окупанти побачать у своєму житті. Ми вистоїмо і перемога буде за нами!
