Орки продовжують нищити місто Запоріжжя разом їх місцевими жителями та біженцями, які отримали притулок ховаючись від окупанта
Нищать без емоцій, холоднокровно, буденно. Базовим табором, де орки сплять, їдять, ходять по магазинах, бухають у ресторанах та отримують медичну допомогу залишається Мелітополь. Допомагають їм в цьому місцеві с#ки, які продалися за гроші та надають рашистам усі ці послуги. Усіх цих тварюк буде покарано. Скоро ЗСУ добереться до їхніх шкур. Після звільнення територій усіх у колаборантів чекають грати
