Немає ніякого «референдуму» – є фарс, примус і беззаконня

Окупанти четвертий день поспіль влаштовують шоу-програми з «голосуванням», яке вражає своєю дикістю увесь світ.
Мешканці Донбасу проти свавілля, яке рашисти влаштували у нас вдома. Меншість, яку примушують ставити «галочку» під дулом автомату не з власної волі – це не голос Донбасу!
Всі ці дні абсурду наші люди в різних містах України говорять своє тверде «Ні» незаконному референдуму. Люди виходять на площі населених пунктів, щоб світ побачив справжній Голос Українського Донбасу й вірять у ЗСУ та звільнення своєї домівки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *