Російська влада не дає долікуватися пораненим

Вєлікіє і магутніє правителі раССіі для того, щоб відправити більше людей на війну з Україною, навіть не дають пораненим ванькам долікуватися та відправляють одразу на фронт. Для “вирішення проблеми” командуванням окупаційних військ було прийнято рішення суттєво скоротити час на реабілітацію військових після поранень та контузій. Пораненим цілеспрямовано спрощують діагнози, не проводять заплановані операції. Водночас командування вимагає від лікарів давати дозволи на планові хірургічні втручання тільки по закінченню війни або за прямим дозволом командира пораненого. Такі ж подібні “заходи” почали використовувати через масові відмови особового складу брати участь у бойових діях тих частин, які готували останні місяці для відправки в Україну. Так, що у ваньок не залишилося вибору де доживати останні дні чи в Україні чи в раші, в будь-якому випадку на їх чекає тільки смерть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *