Голова адміністрації – бандит
Російські окупанти визнали, що призначений ними перший заступник голови адміністрації захопленої Нової Каховки віталій єфименко виявився банальним бандитом.
Колабораціоніст у складі організованої групи причетний до серії пограбувань підприємців району.
Окупанти заарештували свого ставленика. У нього були виявлені пістолети, автомати та великі суми грошей. Як повідомлялося раніше, на Віталія Єфименка було скоєно замах – підірвали його машину, він сам не постраждав. А ось ще одного заступника “голови” Нової Каховки віталія гуру було смертельно поранено з пістолета. Тепер колаборанти страждають від своїх господарів це котрий доказ того що зрадників ніхто не любить і росія теж не хоче возитися з тими хто за гроші продасть навіть свою матір.
