Вологі мрії зрадників


Вчора гауляйтер КАЛаборант баліцький підписав «фількіну грамоту» про проведення «рехфєрєдума о вассаєдінєніі рєгіона с расієй». Результати відомі зазделегідь. Але це лише постанова, яка не змінює дійсності: ЗСУ невдовзі звільнять нашу землю від усієї московської нечисті.. «Рєхвєрєндум» не матиме успіху- це мертвонароджений висєр запаленого мозку, а усі до нього причетні понесуть покарання. І зрадникам пощастить, якщо їх зловить СБУ чи поліція, а не місцеві партизани, чия кара буде безжальна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *